Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

  • Data: 23.09.2023 10:00 - 24.09.2023 17:00
  • Lokalizacja Rzemieślnicza 5a, Nidzica, Polska (Mapa)

Inwestycja 3900

Opis

KOGO ZAPRASZAMY

Ten wyjątkowy program szkolenia jest przeznaczony dla dentystów,
w tym zwłaszcza endodontów, którzy są zainteresowani zakupem lasera Waterlase. Po szkoleniu lekarz otrzyma urządzenie na okres 45 dni, podczas których będzie mógł wdrożyć wszystkie poznane procedury innowacyjnego leczenia w stomatologii.

CELE SZKOLENIA

Dwudniowe szkolenie ma na celu zapewnienie kompleksowego przeglądu stomatologii wspomaganej laserem, z naciskiem na najnowsze techniki leczenia kanałowego. Celem jest przedstawienie podstawowych koncepcji leczenia stomatologicznego z użyciem lasera Waterlase w praktyce.

Po szkoleniu będziesz zdolny do samodzielnej pracy laserem Waterlase we własnym gabinecie od pierwszego dnia po szkoleniu.

Program obejmuje także podstawy fizyki laserowej, właściwości energii i bezpieczeństwa lasera, zastosowania praktycznego i podstawowych procedur laserowych, w tym:

 Endodoncja: fotodynamiczna irygacja kanałów, techniki „No prep” by Grzegorz Witkowski, zabiegi około endodontyczne

 Preparacja ubytków w klasach I - V
 Gingiwektomie/Rekonturowanie dziąseł  Frenektomie
 Wydłużanie korony klinicznej
 Retrakcja dziąsła, hemostaza

 Zdejmowanie korony i licówki 


PYTANIA?

Skontaktuj się z MEDIF dentistry dystrybutorem BIOLASE w Polsce
tel. 669 969 904 lub e-mail zapisy@medif.com

Podczas kursu organizator zapewnia: materiały szkoleniowe, profesjonalnie wyposażone stanowiska do ćwiczeń praktycznych, pełne wyżywienie w trakcie trwania kursu.

Zasady anulowania 

Wszystkie odwołania muszą być dokonane na piśmie na 30 dni kalendarzowych przed rozpoczęciem szkolenia. MEDIF sp. z o.o. sp.k. zastrzega sobie prawo do zatrzymania opłaty administracyjnej w wysokości 500 PLN, jako zwrot kosztów anulowania. Po upływie tego terminu nie będą akceptowane żadne anulacje ani zwroty kosztów.
MEDIF sp. z o.o. sp.k. zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany terminu szkolenia w razie potrzeby.Prowadzący:

Grzegorz WitkowskiStudiował na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, który ukończył w 2003 roku. Członek Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego,

Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Amerykańskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Associated Fellowship WCLI. Dr Witkowski jest uznanym międzynarodowym prelegentem

i autorem wielu artykułów dotyczących zaawan- sowanej endodoncji, laserów w endodoncji, CBCT, rozwiązań CAD/CAM oraz wykorzystania mikroskopu w codziennej praktyce.