lek. dent. Grzegorz Witkowski
Kierownik Naukowy

Ukończył Warszawską Akademię Medyczną w roku 2003. Jest członkiem Europejskiego towarzystwa endodntycznego, Polskiego towarzystwa endodontycznego i Amerykańskiego towarzystwa endodontyczncgo. Dr Witkowski jest wieloletnim wykładowcą międzynarodowym i autorem wielu artykułów w prasie medycznej. Jego pasją jest fotografia endodontvczna. Od 2004 roku prowadzi prywatną wielostanowiskową praktykę stomatologiczną skupiając się głównie na endodoncji (głównie leczenie przypadków powikłanych), odbudowach zębów i zastosowaniem laserów w endodoncji i stomatologii odtwórczej. 


W 2015 roku założył grupę Dental Masters Group, której głównym celem jest wspieranie i rozwój nowych technologii a także promowanie nowoczesnej stomatologii w Polsce i za granicą. W 2018 roku otworzył jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie centrów szkoleniowych w Polsce, gdzie wraz ze swoim zespołem organizuje szkolenia praktyczne z większości dziedzin stomatologii. Co roku Centrum odwiedzane jest przez około 500-600 dentystów z Polski i z zagranicy. Na koncie centrum jest organizacja szkoleń otwartych dla wszystkich jak również szkoleń typu train the trainer gdzie szkoleni są wykładowcy. 


Od 2020 roku prowadzi program DMG TV na platformach streamingowych, gdzie zaprasza do rozmowy najważniejsze osoby ze świata stomatologii aby w ten sposób przybliżać najnowsze techniki pracy i skutecznie zmieniać stomatologię na lepszą. Do tej pory odbyło się ponad 120 programów  online. 

Jest kierownikiem do spraw edukacji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego - Sekcja Endodoncji. 

Jest autorem książki "Procedury Endodontyczne" wydanej przez wydawnictwo Quintessence Polska w 2022. Współautor książki „Stomatologia - wskazówki specjalisty" pod redakcją Prof. Jerzego Krupińskiego (2013). Dr Grzegorz Witkowski odwiedził do tej pory ponad 45 krajów z wykładami w ciągu ostatnich 17 lat. Przeprowadził ponad 1000 szkoleń i wykładów. W których uczestniczyło ponad 12000 lekarzy dentystów. 

Jego pasją jest ciągły rozwój i wychodzenie ze strefy komfortu. Jest pierwszym lekarzem przeprowadzającym codzienne bezinstrumentacyjne leczenie endodontyczne. 


Prywatnie pasjonat motocykli, turystyki i fotografii.