Obowiązki domowe, długie godziny pracy, nie zawsze sprzyjają aby pojechać na kurs stacjonarny. Też tak masz ? No właśnie.... Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które pomoże Ci bez wyjeżdżania z domu nauczyć się niesamowitych technik klinicznych, które pomogą Ci uzyskać sukces i mieć więcej czasu dla siebie przy mniejszym nakładzie pracy. Brzmi fajnie ? Zatem zapraszamy.

12.11.2023

Cementowanie wkładów

Webinar w którym dowiesz się o cementowaniu wkładów w kanale korzeniowym, zrozumiesz jakie są wskazania i przeciwskazania. Jednocześnie zostanie też poruszony temat samej procedury cementowania i technik wyciągania wkładów z kanału korzeniowego

Czytaj więcej
22.02.2023

Kompendium Endodoncji od A do Z

Oddajemy w Wasze ręce kompendium wiedzy endodontycznej. To ponad 12 godzin wykładów przygotowanych przez najlepszych specjalistów. Dowiecie się wszystkiego co najważniejsze w endodoncji. Poznacie triki i sztuczki, które pomogą w Waszej codziennej pracy.

Czytaj więcej
12.11.2023

Stopnie w kanale korzeniowym

Stopnie mogą się zdarzyć każdemu, Chcesz nauczyć się jak ich unikać, a jeśli powstaną jak je pokonywać ? Ten webinar jest dla Ciebie. Usiądź wygodnie i dowiedz się jak radzić sobie ze stopniami w kanale.

Czytaj więcej
12.11.2023

Złamane narzędzia

Złamane narzędzia to bardzo duży problem podczas leczenia endodontycznego. Podczas tego szkolenia online zrozumiesz w jaki sposób usuwać złamane narzędzia z kanału korzeniowego. Dowiesz się też jak unikać złamań instrumentów.

Czytaj więcej
20.12.2022

Fotografia stomatologiczna z Jakubem Wiśniewskim

Po tym kursie będziesz wiedzieć jaki sprzęt i jakie akcesoria są Ci potrzebne w codziennej pracy. Nauczysz się także jak robić powtarzalne zdjęcia. Szukasz kursu skutecznie uczącego fotografii ? Zapraszam Cię serdecznie.

Czytaj więcej
20.12.2022

Adhezja z Aleksandrą Łyżwińską

Jeśli chcesz aby Twoje odbudowy były trwałe to ten kurs pozwoli Ci nauczyć się skutecznej adhezji. Da Ci to pewność i powtarzalność efektów.

Czytaj więcej
20.12.2022

Kurs planowania leczenia w odcinku przednim z Bartkiem Załęskim

Kurs, który wprowadzi Cię w planowanie leczenia w odcinku przednim. Po obejrzeniu będziesz wiedzieć jak zaplanować leczenie i co jest kluczowe do uzyskania długotrwałego sukcesu

Czytaj więcej
06.05.2020

Kurs 10 kroków do sukcesu w endodoncji z Bartkiem Karasiem

Dzięki temu szkoleniu poznasz 10 skutecznych technik, które pozwolą Ci na zwiększenie sukcesu Twojego leczenia. Kurs zapewni Ci większą przewidywalność podczas leczenia.

Czytaj więcej
04.03.2020

10 technik opracowania kanałów korzeniowych

Zapraszam Cię na kurs w którym nauczę Cię jak to robić. Będziesz skutecznie opracowywać kanały korzeniowe, a Twoje leczenie będzie przewidywalne i powtarzalne.

Czytaj więcej
20.12.2022

Wszystko co powinieneś wiedzieć o obturacji z Bartkiem Karasiem

Dzięki obejrzeniu tego kursu dowiesz się jak skutecznie obturować kanały wszystkimi dostępnymi technikami i jakich sprzętów do tego użyć. Wypełniaj kanały bez stresu dzięki temu szkoleniu.

Czytaj więcej