Oczywiście! Nie zrywamy kontaktu z uczestnikami. Jesteśmy dostępni mailowo oraz na mediach społecznościowych. Kursanci mogą wysyłać swoje prace, pytania lub wątpliwości. 


Prowadzimy nasze media społecznościowe tak, by edukować naszych obserwatorów. Staramy się zamieszczać wartościowe treści, nasze przypadki lub najnowsze informacje z branży stomatologicznej. Dodatkowo, co wtorek publikujemy Live’y na naszym profilu FB, które polegają na merytorycznych rozmowach z osobami ze świata stomatologii.


Prowadzimy szkolenia zarówno dla studentów IV i V roku stomatologii, jak i dla doświadczonych lekarzy stomatologów. Nasze szkolenia zawsze dostosowane są do poziomu zaawansowania uczestnika. W opisie kursu zawsze możesz znaleźć informację o poziomie zaawansowania danego szkolenia.
Wszelkie informacje dotyczące reklamacji oraz odstąpienia od umowy dostępne są w regulaminie centrum zamieszczonym na stronie internetowej. Tutaj znajdziesz nasz regulamin szkoleń


Niezależnie od specyfiki szkolenia, uczestnik powinien zabrać ze sobą strój na przebranie. Jeśli wybierasz się na kurs o tematyce endodontycznej,  nie zapomnij zabrać ze sobą kilku usuniętych zębów bez wykonanego dostępu.
Oczywiście, pamiętaj proszę aby  podczas rejestracji podać dane do F.  Wystawiana jest zazwyczaj w ciągu 48h od momentu zaksięgowania płatności. Pamiętaj jednak, że sprawdzamy wpłaty ręcznie co czasem powoduje, że w profilu mimo dokonania wpłaty nie widzisz zmiany statusu.
Jeśli rejestrujesz się na szkolenie z dużym wyprzedzeniem to pamiętaj, że  istnieje możliwość dokonania wpłaty ⅓ ceny szkolenia podczas dokonywania zapisu. Wtedy fakturę otrzymasz na kwotę wpłaconą. Należy pamiętać, że pozostałą część trzeba wpłacić 30 dni przed rozpoczęciem kursu. Każda wpłata to będzie oddzielna faktura, których suma da całość kwoty za dane szkolenie. Faktury wystawiane są jeśli podasz dane do faktury podczas rejestracji. W innym przypadku wystawiamy paragony.
Niestety nie prowadzimy sprzedaży ratalnej. Ale pamiętaj, że Istnieje możliwość dokonania ⅓ ceny szkolenia podczas dokonywania zapisu jeśli zapisujesz się z dużym wyprzedzeniem. Należy pamiętać, że całość należy wpłacić 30 dni przed rozpoczęciem kursu.


Chęć otrzymania FV należy zgłosić w trakcie dokonywania zapisu. Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego. Jeśli nie podasz danych do wystawienia faktury podczas rejestracji to wystawimy paragon. Data wystawienia faktury jest zgodna z miesiącem wpływu pieniędzy na nasze konto. 


Cena kursu nie obejmuje noclegu. Rezerwacja noclegu odbywa się na koszt uczestnika. Jeśli poszukujesz czegoś sprawdzonego, zgłoś się do nas po rekomendację najbliższych hoteli. 


Tak, wszystkie nasze kursy organizowane są z pełnym wyżywieniem. Serwujemy zarówno opcję wegetariańską, jak i mięsną. Niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować diet opartych na wykluczeniach pokarmowych. 


Tak, około 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia, uczestnik otrzyma od nas na adres mailowy wszystkie niezbędne informacje organizacyjne.
Oczywiście, że tak. Wszystkie kursy, które prowadzimy są kursami medycznymi zatwierdzonymi przez Okręgową Izbę Lekarską i za udział w nich otrzymasz punkty edukacyjne. Za każdą godzinę szkolenia otrzymasz 1 punkt edukacyjny czyli jeśli kurs trwa 14 godzin to otrzymasz 14 punktów. 
Tak, możesz otrzymać dofinansowania na nasze szkolenia. Co więcej pomagamy również w wypełnieniu dokumentów niezbędnych do otrzymania dofinansowania.