O Centrum imageO Centrum imageO Centrum image
Centrum powstało z połączenia pasji do stomatologii i naszego doświadczenia wykładowego. Dysponujemy 12 stanowiskami w pełni wyposażonymi w mikroskopy, fantomy a także niezbędne instrumentarium i urządzenia zależne od specyfiki danego kursu.

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości szkoleń, które przekształcają wiedzę w praktyczne umiejętności. Stawiamy sobie za cel wspieranie rozwoju naszych uczestników, pomagając im osiągnąć sukces w dzisiejszym dynamicznym środowisku naukowym.
     Dążymy do zapewnienia szkoleń na najwyższym poziomie, korzystając z najnowszego sprzętu i innowacji. Nasze programy są starannie dostosowane do realnych potrzeb uczestników.
     Zapewniamy różnorodne formy szkoleń, w tym kursy stacjonarne, online i hybrydowe, aby sprostać różnorodnym preferencjom i harmonogramom naszych uczestników.

Witkowscy Detal Training Center jest otwarte dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności zawodowe i osiągać lepsze efekty  w swojej codziennej pracy. Oferujemy szkolenia zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych lekarzy stomatologów.

Każde stanowisko posiada dostęp do wody, powietrza a także co jest unikatowe dostęp do ssaków. Dzięki takiej konfiguracji jesteśmy w stanie zapewnić Wam najwyższy standard obsługi i poziom kursu jak najwierniej odtwarzając warunki kliniczne.

Podczas szkoleń zwracamy szczególną uwagę na część praktyczną, która jest zawsze bardzo mocno rozbudowana. Podczas ćwiczeń macie do dyspozycji najnowszy sprzęt.

To wszystko w miłej i nie wymuszonej atmosferze. Podczas niektórych szkoleń wykonujemy zabiegi live transmitowane z naszych gabinetów zabiegowych. Jednak przede wszystkim staramy się, aby nasze kursy były jak spotkania dobrych znajomych. U nas niema lepszych i gorszych, nie ma dystansu między prowadzącymi a kursantami. Chcemy abyście czuli się u nas dobrze. Spotkajmy się w Nidzicy.